Hallitus

Huittisten Kokoomus ry. on aktiivisesti huittislaisessa kunnallispolitiikassa toimiva yhdistys, joka on perustettu 19.1.1919.



HALLITUKSESSA 2019

Puheenjohtaja        

Tinja Tähtinen                                   tinja.tahtinen(at)huittinen.fi                         050 407 4870

Jäsenet

Veli- Matti Wasell                          veli-matti.wasell(at)huittinen.fi                   040 158 7889

Anne Välimäki                                  anhevalimaki(at)gmail.com                            050 545 0556

Lasse Luoto                                        lasse.luoto(at)lttoy.fi                                          044 560 1193

Päivi Nokkala                                    paivi.nokkala(at)elisanet.fi                             044 551 1321

Hannele Isaksson                           hanneleisaksson(at)gmail.com                     044 356 6550

Mari Saari                                           mari.saari(at)huittinen.fi                                  040 071 0180

Jouni Isotalo                                      jouni.isotalo(at)huittistenlaatuauto.fi      044 560 1677

Raimo Ali-Raatikainen                raimo.aliraatikainen(at)gmail.com              050 073 6001

Jaakko Petelius                                jaakko.petelius(at)gmail.com                         050 524 9471